معرفی لوکس ترین هتلهای کشور

هتل چهار ستاره‌ -

هتل چهار ستاره‌ جواد مشهد با چشم‌اندازی زیبا از بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(علیه السلام) واقع درخیابان امام رضا در سال ۱۳۹۱ افتتاح گردید. هتل جواد مشهد به عنوان نزديكترين هتل چهار ستاره تاپ به حرم امام رضا (ع)، میزبانی زائران حرم رضوی را برای خود افتخاری می داند و همواره تلاش دارد با بهترین خدمات و امکانات پذیرای مسافران شهر مشهد باشد.

-

{ پکیج ویژه نوروزی } : طبق اعلام هتل تاریخ ورود میهمانان گرامی به صورت پکیج زیر می‌باشد : از ۲۸ اسفند ماه به مدت ۳ شب از ۲ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۵ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۸ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۱۱ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۱۴ فروردین ماه به مدت ۳ شب که در غیر این صورت از طرف هتل کنسل می‌باشد.

-

{ پکیج ویژه نوروزی } : طبق اعلام هتل تاریخ ورود میهمانان گرامی به صورت پکیج زیر می‌باشد : از ۲۷ اسفند ماه به مدت ۳ شب از ۱ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۴ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۷ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۱۰ فروردین ماه به مدت ۳ شب از ۱۳ فروردین ماه به مدت ۳ شب که در غیر این صورت از طرف هتل کنسل می‌باشد.

-

خدمان هتل: ۱-یک وعده بوفه سالاد بار سرد و گرم رایگان. ۲-استفاده از مجموعه آبی مجلل رایگان. ۳-اینترنت رایگان. ۴-پذیرایی بدو ورود. ۵-پذیرایی چای، آب معدنی در اتاق. ۶-خدمات CIP رایگان(تشریفات ویژه).

-